Servis +420 602 248 024

MIKROCHIRURGICKÉ NÁSTROJE MITAKA

Hand made in Japan

Společně s mikroskopy Mitaka nabízíme sety mikrochirurgických instrumentů se stejným názvem. Jedná se o titanové mikro nástroje z Japonska, které splňují nároky na mikrochirurgii v neurochirurgii a plastické chirurgii.

Bez magnetizace

Titan zajišťuje nulovou magnetickou přitažlivost vůči jehlám či jiným kovovým předmětům.

Bez záblesků 

Speciální povrch zajišťuje nulovou odrazivost. Tato vlastnost je významná zejména při zvětšení a osvětlení z mikroskopu.

Bez přichytávání

Speciální povrch instrumentů má minimální přilnavost ke tkáni a materiálům v operačním poli.

Barevné kódování

U každého nástroje si můžete vybrat ze 6 barev. Pokaždé tak poznáte velikost nástroje. Barevné kódování pomůže také při sledování v procesu sterilizace.

Nástroje a míru

Nabízíme přizpůsobení nástrojů na míru tak, aby vyhovovaly zvláštním požadavkům, jako je přidání výčnělku pro speciální handling, změna tvaru špičky, přidání zámku nebo přizpůsobení velikosti ruky.

MAXIMÁLNÍ PŘESNOST

Nejmenší nástroj má rozměr branží neuvěřitelných 0,05 mm, to z něj dělá nejpřesnější mikrochirurgický nástroj na trhu. Jehelce umožňují práci s jehlou až 12-0, což splňuje nároky naprosté většiny mikrochirurgů v oborech neurochirurgie a plastické chirurgie.

PŘESNÝ ŘEZ

Mikrochirurgické nůžky mají již klasickou konstrukci „otočených břitů“, která se stala v mikrochirurgii standardem. Umožňují jemný a přesný řez a přispívají k celkové bezpečnosti a rychlosti výkonu. Díky tomu se těší oblibě zejména v Japonsku a USA.

KVALITNÍ SLUŽBY

U všech technologií se snažíme být vaším partnerem a poskytnout kvalitní služby. U mikroinstrumentů je podstatná nejen kvalita, ale také servis. Protože se nástroje na opravy a údržbu posílají k výrobci do Japonska, máme pro Vás připraveny zápůjční sety na dobu, kdy jsou nástroje v opravě.

SETY NA MÍRU

Nabízíme dva základní sety instrumentů, které můžete libovolně měnit. V každém setu si tak můžete zvolit zámky na nástrojích, barevné kódování a zahnutí distálního konce. Součástí setu je vždy sterilizační kazeta, která zaručuje bezpečný transport a sterilizaci nástrojů.