Servis +420 602 248 024

NEURO SUPERSCOPE MITAKA MM90 / MM80

Zvětšení a rozlišení

Společnost Mitaka se od počátku 20. století zabývá vývojem technologií pro výzkum vesmíru. Jejich výrobky tak nalezneme od teleskopů v největších světových observatořích, tak na většině amerických raketoplánů. Vzhledem k extrémním nárokům na světelnost, rozlišení a další parametry při výzkumu vesmíru, dává historie společnosti dobrý předpoklad k vytvoření mikroskopu, který je založený na zcela jiných principech a filozofii, než standardní mikroskopy ve zdravotnictví.

22 x
Zvětšení
8 :1
ZOOM Ratio
0. 45
ZOOM in-out in

Zdroj: Surgical Neurology International®

JEDEN POHLED

Téměř dvojnásobné rozlišení, tj. počet přenesených obrazových bodů, než jakýkoli jiný mikroskop na trhu, 22x zvětšení, ZOOM Ratio 8:1 s rychlostí až 0,45 s. To jsou optické parametry, které odlišují Mitaku MM80/90 od jakéhokoli jiného operačního mikroskopu na trhu. V kombinaci s extrémní světelností objektivu, která umožňuje výkon při menším světelném zdroji, představuje Mitaka technologii, kterou musíte vidět.

JEDEN DOTYK

Mitaka má co nabídnout i u těla přístroje a to opět díky zkušenostem z vesmírného programu. Vyvážení mikroskopu je čistě mechanické, zapomeňte na elektromotory a další technologické nesmysly. Zaručujeme vám, že lepší pocit z ovládání mikroskopu jste nezažili. Tento způsob vyvážení je patentovaný přímo společností Mitaka a kromě mikroskopů je využívaný u vesmírných optických systémů. Pocit z ovládání nazývá výrobce nulovou hmotností. Díky fyzikálnímu principu vyvážení mikroskop zachovává celkovou hmotnost přístroje pouhých 250 Kg!

MITAKA NESTÁRNE

Dle našeho názoru mikroskop je optika a ta je nesmrtelná. Z tohoto důvodu evropská distribuce Mitaky nabízí mikroskop jako modulární systém, kde optika zůstává, ale například kamerové, navigační a fluorescenční systémy lze snadno vyměnit a to na místě. Mikroskop tak nezestárne ani za několik let a nově příchozí technologie lze snadno implementovat ke stávajícímu přístroji.

STABILIZACE

Rameno mikroskopu využívá unikátní a patentovaný způsob zavěšení, díky kterému dochází ke stabilizaci obrazu, v případě narušení jeho stability, za méně než jednu sekundu. Díky principu zavěšení obraz neztrácí ostrost ani při chvění, což zaručuje maximální bezpečnost výkonu.

FLUORESCENCE

Kromě unikátních optických a mechanických vlastností má Mitaka vše potřebné pro neurochirurgické výkony, a to samozřejmě v základní výbavě. U mikroskopu MM90 tak naleznete 41″ 4K monitor na flexibilním rameni, 4K kameru se záznamovým zařízením a fluorescenční kameru podporující všechny používané látky jako jsou ICG, 5-ALA a FL-Y.

SEZNAMTE SE

Pokud se chcete seznámit s produkty a filozofií Mitaka, nabízíme vám hned několik možností. Vydejte se s námi do showroomu Mitaky na kurz šití s lektorem, kde se můžete přesvědčit o výjimečných optických vlastnostech na vlastní oči. Pokud chcete přístroj vidět v klinické praxi, rádi vám ho zapůjčíme nebo zprostředkujeme referenční cestu.