Servis +420 602 248 024

ORL unity Heinemann

Ve spolupráci s německou společností Heinemann jsme na základě dlouholetých zkušeností vyvinuli řadu ORL unitů pro nemocniční a privátní ambulance. Jedná se o produkt z našeho portfolia s velice dobrým poměrem cena/kvalita, díky čemuž se pyšníme více než 140 dodanými jednotkami v ČR.

Společnost Heinemann nabízí celkem 4 typy unitů, které nesou označení Mini, Paris, Europa a DUO. Každý unit je vyráběný na míru a může tak obsahovat téměř cokoli na přání zákazníka. Nejčastěji instalovaným unitem je typ Europa, který je na obrázku níže. Pokud zvažujete nákup ORL jednotky, doporučujeme také navštívit stránku Endoskopie, kde naleznete možnosti dovybavení jednotky.

Hlavní výhody unitů Heinemann

Unit na míru
Unit je kompletně konfigurovatelný od volby přístrojové techniky až po barvy všech ploch na unitu. Výrobce nabízí také prémiové prvky jako osvětlení unitu s možností nastavení barvy, které jsou vhodné například do dětských ambulancí.
Kvalita = záruka
Za kvalitu se musí výrobce umět postavit. Proto společnost Heinemann poskytuje záruku na konstrukci jednotky 30 let.
Profesionalita je základ
Při každodenním hektickém provozu jsou to detaily, které usnadní práci v ambulanci. Je proto důležitá nejen kvalita výrobku, ale také zkušenosti aplikačních specialistů, kteří vás provedou celou specifikací. Unity prodáváme téměř 30 let, tohle prostě umíme.
V detailech je síla
Detaily jsou to, co oceníte po prvních měsících provozu. Unity Heinemann tím vynikají. Funkce jako teplá voda oplachu bez zpoždění, magnetický držák hadic a kamerové hlavy, uchycení mikroskopu nebo antibakteriální lak obsahující stříbro dotváří geniální produkty této značky.