Servis +420 602 248 024

Mitaka HawkSight 4K3D Video mikroskop

První video mikroskop s mikroskopickou optikou

8-čipová hlava a pracovní vzdálenost 200 - 1000 mm

Kvalita zobrazení a zvětšení

HawkSight je první video mikroskop svého druhu. Jeho konstrukce pochází z klasického mikroskopu, což zkracuje učební křivku při přechodu z klasického mikroskopu. Hlava video mikroskopu obsahuje celkem 8 senzorů pro 3D4K pro obraz bez kompromisů. 8 senzorů zajišťuje bezkonkurenční podání červené barvy a fluorescenční zobrazení s extrémní citlivostí, které umožňuje využití pro autofluorescenční aplikace. Pracovní vzdálenost 200 – 1000 mm je světovým unikátem a zajišťuje maximální flexibilitu při pohybu v operačním poli.

110 x
Zvětšení
8 :1
ZOOM Ratio
1000 mm
Pracovní vzdálenost

První exoskop pocházející z mikroskopu

Přístroj HawkSight je postaven na těle mikroskopu s legendární konstrukcí Mitaka Kohki s protizávažím. Jedinečný tvar ramene umožňuje přiblížení z různých úhlů. Nevídaný rozsah pracovní vzdálenosti znamená, že hlavu exoskopu lze umístit od 100 cm nad operačním polem do 20 cm. Nejkratší vzdálenost je užitečná v případě, že je potřeba co největší zvětšení a rozlišení pro nejnáročnější přístup do hluboké dutiny.

Neuvěřitelné optické zvětšení díky unikátní optice

Poměr optického zoomu 8:1 zaručuje rozsah zvětšení určité oblasti operačního pole bez ztráty kvality nebo rozlišení. Naváděcí laser podporuje okamžité zaostření, které usnadňuje automatické zaostřování. Optický systém HawkSight dosahuje maximálního zvětšení nekompromisních 110x (s WD 200 mm na 55″ monitoru). Zorné pole je osvětleno mimořádně jasným a odolným světlem LED.

Tři módy fluorescence s nejvyšší citlivostí díky 4 čipové technologii

4 čipová technologie umožňuje extrémní citlivost fluorescenčních módů, které tak lze využít v extrémních ohniskových vzdálenostech až 1000 mm, které exoskop HawkSight umožňuje. K dispozici jsou běžné módy pro ICG a 5-ALA fluorescenci, a to vše samozřejmě ve 3D4K kvalitě zobrazení. Citlivost čipů je natolik vysoká, že je lze využít i pro autofluorescenční zobrazení například pro výkony štítné žlázy v ORL. Zobrazení je možné v klasickém černobílém zobrazení nebo formou překrytí viditelného obrazu tzv overlay.

Černobílé zobrazení
Overlay zobrazení
5-ALA fluorescence

Neváhejte a vstupte do světa skutečné digitální mikroskopie