Servis +420 602 248 024

4K Endoskopie Richard Wolf s revolučním ICG

4K je novým zobrazovacím standardem ve všech oborech. Systém Logic 4K od výrobce Richard Wolf představuje nejuniversálnější platformu s nejlepším podáním barev, jaké je na trhu dostupné.

Universální platforma

Tato kamera má jednoduše vše potřebné. Umožňuje připojení všech periférií od Full HD kamerových hlav po flexibilní endoskopy s čipem na distálním konci. To dělá z Logic kamery multioborovou platformu, která je nedílnou součátí centrálních operačních sálů. Značka Richard Wolf byla vždy spojována s výjimečnou obrazovou kvalitou, která nabývá na významu u systémů s vyšším rozlišením a se speciálními módy zobrazení.

ICG v revoluční kvalitě

Samozřejmostí je SIM mód, který přináší novou generaci úzkopásmového zobrazení, které neubírá světlo ze světelného zdroje. Díky tomu nabízí kvalitní kontrastní zobrazení, pod kterým lze provést celou operaci.

ICG v revoluční kvalitě

Hlavní výhody přístroje Logic 4K

Universální, modulární, jednoduchý
To jsou slova, která definují platformu Logic 4K. Tento procesor je kompatibilní se všemi kamerovými hlavami jako jsou 1 a 3-čip Full HD, urologické zalamovací hlavy atd. Stejně tak spolupracuje s kompletní řadou flexibilní endoskopie s technologií čipu na distálním konci. Jinými slovy víc než tuto jednotku na sále nikdy nebudete potřebovat.
Nejlepší kvalita barev
Systém Richard Wolf nabízí věrné podání červené barvy díky 3-čipovému systému a sub-sampling 4:2:0. Díky CMOS senzoru navíc minimalizuje šum v obraze.
100% universálnost s ostrým obrazem
K systému Logic 4K lze připojit objektiv s proměnným ohniskem. Díky tomu systém podporuje optiky od průměru 1,9 do 12 mm. Díky parafokální technologii optického ZOOMu je obraz vždy perfektně ostrý v celé jeho šíři.
Nová generace úzkopásmového zobrazení
Richard Wolf společně se 4K systémem představil novou generaci úzkopásmového zobrazení, tzv. SIM mód, který je založen na principu digitální analýzy obrazu. Tato metoda je nezávislá na světelném zdroji. Díky tomu umožňuje pod úzkopásmovým zobrazením provést celý výkon. Díky změně dalších obrazových parametrů, jako jsou kontrast a vyvážení jasu, je zobrazení kontrastnější a umožňuje tak kvalitnější diagnostiku.
Stabilita a životnost systému
4K kamera se používá zpravidla v kombinaci s LED zdrojem, který garantuje životnost 30 000+ hod. Zdroj má navíc karusel, díky kterému nemusíte řešit kompatibilitu stávajících světlovodných kabelů.
Maximální bezpečnost
Systém Richard Wolf umožňuje zobrazit na hlavním monitoru hodnoty o insuflaci, pumpě, světelném zdroji, nahrávání, shaveru a dalších přístrojích. Díky tomu má operatér neustálý přehled o aktuálních parametrech operace.
Nízké provozní náklady
Díky resterilizovatelnému příslušenství je použití sestavy Wolf ekonomicky výhodné. Pro ortopedii a jiné obory s vysokým počtem výkonů lze použít denní sety, které jsou komfortnější pro personál, bezpečnější pro pacienta a zároveň je zachována nízká cena.
Čistý obraz za všech okolností
Díky aktivnímu odsávání kouře je obraz vždy čistý bez ohledu na typ výkonu. Jedná se o unikátní patentovanou technologii výrobce R. Wolf.