Servis +420 602 248 024

Resektoskopie

Resektoskopii od Richarda Wolfa lze definovat několika slovy: unikátní, universální, miniinvazivní. Zejména v oboru gynekologie nabízíme kromě standardních nástrojů řadu světově unikátních řešení, které jsou nejen v ČR považovány za standardní vybavení instrumentačních sít.

Standardní resektoskop značky R. Wolf nese označení Shark. Jedná o nástroj s keramickou špičkou, kontinuálním proplachem a možností funkce v bipolárním i monopolárním režimu. Všechny resektoskopy značky R. Wolf jsou kompatibilní s většinou koagulací na trhu, takže po jejich zakoupení nejste „obětí jedné značky“, jak je tomu u jiných výrobců. K resektoskopům nabízíme široké spektrum resektoskopických elektrod, které jsou v jednorázové i resterilizovatelné verzi. Proto provozní náklady patří k nejnižším na trhu.

Unikátním miniinvazivním resektoskopem z řady resektoskopů od R. Wolfa je nástroj nazvaný Princess. Tento resektoskop je unikátní svým vnějším průměrem pouhých 7 mm. Díky tomu je jeho zavedení pohodlnější a méně traumatizující pro pacientku. Další výhodou je hysteroskopický insert, díky kterému lze přejít z diagnostického vyšetření na resektoskopické bez nutnosti znovuzavádění endoskopu do děložní dutiny, což podstatně urychluje výkon a pomáhá k celkové šetrnosti operace. I při extrémně malém průměru endoskopu je možné docílit obdobné velikosti řezu jako s klasickým resektoskopem.

Dalším zástupcem z unikátní řady resektoskopie R. Wolf je nástroj zvaný resection master. Jedná se o resektoskop a sekvenční pumpu, které jsou uzpůsobeny ke simultánní resekci a odsávání tkáně do nádoby pro záchyt a pozdější vyšetření tkáně. Po resekci již není nutné zavádět jiný nástroj, díky čemuž je celý výkon nejen rychlejší, ale také šetrnější.