Servis +420 602 248 024

Multioborová pumpa Richard Wolf

Richard Wolf přináší koncepci universálního systému pro většinu chirurgických oborů. Po vydání nové multioborové generace kamery Logic přichází na trh s universální pumpou bez kompromisů. Bez kompromisů proto, že pumpa již v základu podporuje chirurgii, urologii a gynekologii. Není třeba dokupovat licenční kódy pro další obory, vše je v jednom přístroji v jeho základní konfiguraci.

Filozofií nové pumpy 2225 je výkon, flexibilita a v neposlední řadě bezpečnost. Při prvním spuštění si můžete zvolit, které obory chcete využívat a jen ty Vám přístroj bude nabízet. Není tedy třeba složitě vybírat a hledat v menu přístroje příslušné funkce, protože po prvním nastavení se vždy zobrazí vaše individuální nabídka módů.

Unikátní vlastností pumpy je automatické rozpoznání a kalibrace nástroje. Po připojení například ureterorenoskopu nebo hysteroskopu pumpa automaticky změří maximální průtok nástrojem a podle toho automaticky nastaví doporučené parametry. Tímto způsobem dochází i k automatické kalibraci výšky stolu. Díky tomu pumpa vždy zobrazuje/nastavuje skutečný a nezkreslený tlak, díky čemu zajišťuje maximální bezpečnost.