Servis +420 602 248 024

Chirurgické nástroje Richard Wolf a AS Medizintechnik

U chirurgických nástrojů spolupracujeme se dvěma společnostmi. První je společnost Richard Wolf, která nabízí kompletní portfolio vysoce kvalitních laparoskopických nástrojů. Druhou společností je AS Medizintechnik, která nabízí nástroje a příslušenství pro otevřenou operativu.

ERGONOMIE! ERGONOMIE! ERGONOMIE! To je nejlepší definice laparoskopických nástrojů od značky Richard Wolf. Nástroje jsou uzpůsobené do levé i pravé ruky, jdou složit v jakékoli poloze a v nabídce jsou rukojeti bez nebo s vypínatelnou fixací. Všechny ovládací prvky jsou vždy po obou stranách nástroje. Nástroje Richard Wolf jsou jednoduše geniální od vybalení, složení, uchopení do ruky, po výkon a následné čištění a sterilizaci. Dopřejte si luxusní řadu nástrojů ERAGON i na Vašem pracovišti a kontaktujte nás ohledně zapůjčení nástrojů.

Důležitá je kompletnost portfolia. Nabízíme nástroje rozměrů 3,5 mm, 5 mm, 10 mm, 12 a 15 mm. V portfoliu máme kompletní síta pro všechny chirurgické obory. Unikátní jsou trokary Richard Wolf s magnetickou kovovou kuličku  bez klasických těsnění a nutnosti výměn. Tento systém je velmi jednoduchý na údržbu a je téměř nezničitelný.

U každého dodavatele si prověřujeme původ a postup výroby, u nástrojů to platí dvojnásob. Naši dodavatelé dbají zejména na kontrolu kvality každého jednotlivého nástroje, aby se zákazník mohl vždy spolehnout.

Nástroje jsou obecně odolné vůči korozi během jejich používání, protože neustále procházejí mycími a sterilizačními procesy, které odstraňují látky způsobující korozi. Nejčastějším problémem u nástrojů pro otevřenou operativu je koroze před doručením k uživateli na oddělení. Ta tupí čepele a celkově snižuje životnost nástrojů a jejich kvalitu. Ke korozi dochází například dlouhým skladováním nebo nevhodnými podmínkami při jejich převozu. Každý náš nástroj proto prochází procesem tzv. pasivace. Při pasivace se omývá nástroj slabou kyselinou. Pasivace dokonale chrání nástroje při balení, skladování a expedici stejně jako během prvních několika použití. Tuto metodu používá jen několik málo předních výrobců na světě a je zárukou maximální kvality.