Servis +420 602 248 024

Neuromonitoring Dr. Langer Avalanche PLUS

Nový přístup k neuromonitoraci

 Klíčem k dobré neuromonitoraci je zpracování signálů a snadné ovládání, to vše přináší přístroj Avalanche PLUS. Anatomický design uživatelského rozhraní přístroje Avalanche PLUS inspiruje uživatele a přináší revoluci v intraoperačním neuromonitoringu (IONM). Ovládání přístroje je možné kompletně pomocí dotykové obrazovky, přístroj umožňuje automatické přiřazení svalových skupin a nastavení vstupních signálů pomocí DRAG & DROP. Vizualizace přístroje koresponduje se světelnou signalizací periférií a přístroj uživateli vždy ukáže, co kam zapojit. Přesně to přináší dlouho požadovanou revoluci na operační sál.

Vše co potřebujete

Avalanche PLUS obsahuje celkem 32 snímacích kanálů (celkem 64 zapojení), které lze libovolně osadit modalitami EMG, EEG, SEP, MEP, AEP, VEP. Dále přístroj umožňuje připojit až 10 stimulačních výstupů včetně vysokonapěťové stimulace. U všech periférií systém signalizuje kam daný kanál zapojit a také impedanci daného kanálu. Díky tomu máte kontrolu, že je zapojení ve správné zdířce a je správně spojeno s pacientem.

Automat i manuál

Avalanche PLUS nabízí předdefinované programy pro většinu neurochirurgických výkonů pro mozek a páteř. Uživatel nemusí nic nastavovat a pouze zapojit periférie podle pokynů přístroje. Pro náročnější uživatele přístroj umožňuje kompletní úpravu programů nebo vytvoření vlastních, včetně všech filtrů a rozsahů pro jednotlivé kanály. Pokud uživatel nastavuje nové rozhraní přístroje, i tehdy mu přístroj pomáhá s výběrem svalů, rozmístěním měřících oken ad.

Unikátní příslušenství

Pro neuromonitoraci jsme sestavili unikátní kombinaci příslušenství. Nabízíme široké spektrum resterilizovatelných i jednorázových elektrod od výrobce Dr. Langer, ale také od jiných výrobců tak, aby si každý zákazník přišel na své. Někteří výrobci umožňují i zakázkovou výrobu pro specifické aplikace jako je kontinuální CNAP.