Servis +420 602 248 024

Nástroje pro ORL

Nabízíme kompletní portfolio instrumentů pro endoskopické i otevřené ORL výkony. Při výběru nástrojů dbáme zejména na materiálovou kvalitu a chytrá řešení.

U každého dodavatele si prověřujeme původ a postup výroby, u nástrojů to platí dvojnásob. Naši dodavatelé dbají zejména na kontrolu kvality, aby při větším odběru nástrojů nedocházelo k reklamacím vadných kusů a zákazník se na nás mohl vždy spolehnout.

Nástroje nejsou obecně náchylné ke korozi během jejich používání, protože neustále procházejí mycími a sterilizačními procesy, které odstraňují látky způsobující korozi. Nejčastějším problémem u nástrojů pro otevřenou operativu je koroze již při jejich doručení na oddělení. Ta tupí čepele a celkově snižuje životnost nástrojů a jejich kvalitu. Ke korozi dochází například dlouhým skladováním nástrojů nebo nevhodnými podmínkami při jejich převozu. Každý náš nástroj proto prochází procesem tzv. pasivace. Pasivace omývá nástroje před procesem balení slabou kyselinou a dokonale chrání nástroje ještě během prvních několika použití. Tuto metodu používá jen několik málo předních výrobců na světě a je zárukou maximální kvality.