Servis +420 602 248 024

Neuromonitoring

Neuromonitoring Dr. Langer s názvem AVALANCHE® SI pomáhá k větší bezpečnosti při výkonech na příušní a štítné žláze, u kochleárních implantací a při dalších indikacích, kdy hrozí poškození nervových struktur.

Neuromonitoring AVALANCHE® SI byl vždy snadno použitelným a spolehlivým partnerem. Celý přístroj je modulární s konfigurací dosahující až 8 EMG kanálů s možností rozšíření například o intraoperační BERu. Díky tomu AVALANCHE® představuje multioborový přístroj, který najde své uplatnění ve většině chirurgických disciplín.

AVALANCHE® SI umožňuje identifikovat motorické neurony během operace, stejně jako senzorické nervy nebo mozkové struktury a monitorovat jejich funkci. Součástí systému je široká nabídka jednorázového i resterilizovatelného příslušenství pro všechny obory.

Hlavní výhody přístroje Avalanche SI

Provozní náklady
Společnost Dr. Langer nabízí nejširší sortiment jednorázového a plně resterilizovatelného příslušenství. Díky tomu lze ušetřit až 340 000 Kč na 100 výkonů.
Archivace dat
Paměť na 10  000 pacientů garantuje uložení dat po celu dobu životnosti přístroje. Dedikovaný program pro operaci štítné žlázy s přednastavenou dokumentací nervů Vagus, Recurrent a Superior navíc garantuje jednoduchou a přehlednou dokumentaci s možností exportu přímo do karty pacienta. Samozřejmostí je pak plnohodnotná dokumentace výkonu se zvýrazněním oblastí stimulace nervu.
Modulární systém
Systém AVALANCHE® lze rozšířit například o moduly AEP, SEP, VEP, BERA, 8ch a další. Rozšíření je navíc možné i po zakoupení přístroje. Pokud se tedy potřeby některého z oddělení změní až po instalaci přístroje, lze ho vždy rozšířit právě o to, co zrovna potřebujete.
Neuromonitorace nebyla nikdy jednodušší
Neuromonitorace je obecně složitá disciplína, ale v případě firmy Dr. Langer je to harmonie barev, konektorů a piktogramů. Tento přístroj vás jednoduše nenechá udělat chybu. Z našich zkušeností vyplývá, že po dvou výkonech je operační tým schopen pracovat zcela samostatně.