Servis +420 602 248 024

Endoskopie a nástroje

Nabízíme kompletní portfolio instrumentů pro artroskopické i otevřené ortopedické výkony, včetně instrumentů pro rekonstrukci křížových vazů.

U každého dodavatele si prověřujeme původ a postup výroby, u nástrojů to platí dvojnásob. Naši dodavatelé dbají na kontrolu kvality každého jednotlivého nástroje.  Endoskopické optiky jsou určeny i pro zobrazení ve 4K rozlišení. Speciální trokary s přesahem u distálního konce chrání optiku, respektive její distální konec, který je nejčastěji poškozen shaverem nebo vaporizační elektrodou.

Kvalitní nástroje nepodléhají korozi ve svém životním cyklu. Nejčastější výskyt koroze u chirurgickcýh nástrojů je evidován již ve fázi výroby, balení, expedice a skladování před jejich doručením k uživateli. Koroze tupí čepele a celkově snižuje životnost nástrojů a jejich kvalitu. Každý námi dodávaný nástroj proto prochází procesem tzv. pasivace. Při pasivaci je nástroj omýván před balením slabou kyselinou. Technologický postup pasivace dokonale chrání nástroje ještě během prvních několika použití. Pasivaci používá jen několik málo předních výrobců na světě a je zárukou maximální kvality.