Servis +420 602 248 024

Shaver s ASK pumpou

Shaver v kombinaci s pumpou představují to nejdůležitější u endoskopických výkonů z pohledu kvality obrazu, přehlednosti pole, krvácivosti a obecně kvality výkonu a bezpečnosti pro pacienta. Proto jsme si dali práci s výběrem toho nejlepšího a jako vždy máme hned několik řešení.

Kvalita a ekonomika provozu, to jsou dva hlavní parametry výrobků Richard Wolf. Tento výrobce má jako jeden z mála kompletní portfolio pro ortopedii. R. Wolf nedávno představil novou generaci ortopedické pumpy a shaveru, které jsou vzájemně propojené. I u nových výrobků je ponechána možnost resterilizovatelných fréz a hadicových setů, takže si jejich provoz můžete dovolit.

Naše kmenové portfolio představuje pumpu a shaver od výrobce R. Wolf. Abychom vyhověli různým požadavkům uživatelů, doplnili jsme portfolio o další značkové výrobce zejména z USA. V případě zájmu o tyto produkty nás neváhejte kontaktovat. 

Irigace a odsávání v novém kabátě od R. Wolfa, to je pumpa Fluid Control Arthro, která nabízí vynikající poměr ceny a kvality díky jednorázovým, resterilizovatelným a především denním setům. Samozřejmostí je propojení se shaverem, funkce wash a spinální mód pro páteřní endoskopii.

Shaver Powerspeed AS1 snoubí sílu a rychlost do jednoho přístroje. Díky ergonomickému ovládání, které zajišťuje přehledný ovládací panel či bezdrátový nožní pedál, nebyla endoskopie kloubu nikdy pohodlnější. Ať se jedná o jakkoliv náročnou artroskopii, náš shaver je vždy tím správným nástrojem. Velký výběr jednorázových a resterilizovatelných shaverových nožů zajistí ekonomický provoz. K přístroji lze připojit vrtačku s vodičem pro k-dráty.