Servis +420 602 248 024

SUPERSCOPE MITAKA MM51

Zvětšení a rozlišení

Společnost Mitaka se od počátku 20 století zabývá vývojem technologií pro výzkum vesmíru. Vedle teleskopů v největších světových observatořích výrobky Mitaka nalezneme na většině amerických raketoplánů. Vzhledem k extrémním nárokům na světelnost, rozlišení a další parametry při výzkumu vesmíru dává historie společnosti dobrý předpoklad k vytvoření mikroskopu, který je založený na zcela jiných principech a filozofii, než standardní mikroskopy ve zdravotnictví.

77 x
Zvětšení
8 :1
ZOOM Ratio
118
Rozlišení (LP/mm)

JEDEN POHLED

Více než dvojnásobné rozlišení tj. počet přenesených obrazových bodů než jakýkoli jiný mikroskop na trhu 118 LP/mm, až 77x zvětšení a ZOOM Ratio 8:1. To jsou optické parametry, které odlišují Mitaku MM51 od jakéhokoli jiného operačního mikroskopu na trhu. Extrémní světelnost objektivu umožňuje operace v nejrůznějších světelných podmínkách. Obraz stvořený technologií Mitaka musíte vidět.

JEDEN DOTYK

Mitaka má co nabídnout i v samé konstrukci těla přístroje a to opět díky zkušenostem z vesmírného programu. Vyvážení mikroskopu je čistě mechanické, zapomeňte na elektromotory a další technologické nesmysly. Zaručujeme vám, že lepší pocit z ovládání mikroskopu jste nezažili. Tento způsob vyvážení je patentovaný přímo společností Mitaka a kromě mikroskopů je využívaný u vesmírných optických systémů. Pocit z ovládání výrobce nazývá nulovou hmotností. Díky fyzikálnímu principu vyvážení je celková hmotnost mikroskopu pouhých 250 Kg!

MITAKA NESTÁRNE

Mikroskop je optika a ta je nesmrtelná. Proto Mitaka nabízí mikroskop jako modulární systém, kde optika zůstává, ale například kamerové, navigační a fluorescenční systémy lze snadno vyměnit a to na místě. Mikroskop tak nezestárne ani za několik let a nově příchozí technologie lze snadno implementovat ke stávajícímu přístroji.

STABILIZACE

Rameno mikroskopu využívá unikátní a patentovaný způsob zavěšení, díky kterému dochází ke stabilizaci obrazu v případě narušení jeho stability za méně než jednu sekundu. Díky principu zavěšení obraz neztrácí ostrost ani při chvění, což zaručuje maximální bezpečnost výkonu.

SEZNAMTE SE

Pokud se chcete seznámit s produkty a filozofií Mitaka, nabízíme vám hned několik možností. Vydejte se s námi do showroomu Mitaky na kurz šití s lektorem, kde se můžete přesvědčit o výjimečných optických vlastnostech na vlastní oči. Pokud chcete přístroj vidět v klinické praxi, rádi vám ho zapůjčíme nebo zprostředkujeme referenční cestu.