Servis +420 602 248 024

Suprapubické drenáže

Vybudovali jsme komplexní program, který bychom Vám rádi představili. Velkou výhodou bylo zabudování balónkového katétru, který umožňuje praktickou fixaci. Dalším rozhodujícím krokem jsou INTEGRÁLNÍ, SUPRASOFTNÍ a DILATAČNÍ DRUHY katétrů, které plní vysoké požadavky pro bezpečnou a pohodlnou aplikaci.
Co jsou INTEGRÁLNÍ katétry?
Katétry INTEGRÁL od společnosti UROMED mají balónek integrovaný do těla katétru a nevystupuje nad jeho úroveň, což je obvyklé u běžných katétrů. Vzhledem k tomu, že silikonové katétry se vyrábějí vytlačováním, může být tato výroba provedena pouze speciální technikou. Integrovaný balón umožňuje do velké míry bezbolestnou výměnu katétru a jeho průchod fascií bude snazší.
Proč je krátký hrot důležitý?
Velmi krátký a zaoblený hrot katétru, který je umístěn v močovém měchýři, snižuje nebezpečí podráždění a tenesmy. Plochý tvar balónku podporuje tuto funkci a nabízí bezpečnou fixaci i přes malý objem.
Jaký je náš materiál?
100% silikon, který má nejlepší tkáňovou toleranci a nejnižší míru inkrustace.

Společnost UROMED je přední německý výrobce spotřebního materiálu pro urologii již více než 50 let. Na základě dlouhodobých zkušeností a know-how nabízí UROMED svým zákazníkům individuální řešení na míru. Všechny nabízené produkty jsou uznávány jako produkty nejvyšší kvality a jsou v souladu s bezpečnou lékařskou praxí a vědeckými požadavky moderní urologie.