Servis +420 602 248 024

Ureterální stenty

V naší nabídce máme ureterální stenty Heparius na 12 měsíců a ureterální stenty Hydropur s dobou použitelnosti 6 měsíců.

Společnost UROMED je přední německý výrobce spotřebního materiálu pro urologii již více než 50 let. Na základě dlouhodobých zkušeností a know-how nabízí UROMED svým zákazníkům individuální řešení na míru. Všechny nabízené produkty jsou uznávány jako produkty nejvyšší kvality a jsou v souladu s bezpečnou lékařskou praxí a vědeckými požadavky moderní urologie.

Uromed Heparius s prevencí biofilmu
Ureterální stent Heparius zabraňuje krystalizačním procesům v moči. Obsahuje vysoce účinné inhibitory na povrchu polymeru, které minimalizují tvorbu biofilmu a zpomalují tak inkrustaci stentu. Kromě toho zabraňují agregaci krevních destiček a deaktivují tak vnitřní koagulaci. Tyto kopolymery jsou mikrobiálně nerozložitelné a proto jsou tyto stenty dlouhodobě stabilní.

Účinnost Uromed Heparius
Stent Heparius se vyznačuje trvale dobrou drenážní kapacitou, i když je aplikován po dobu 12 měsíců. Proto lze u klientů dosáhnout snížení počtu výměn stentů a vysokého pohodlí při aplikaci.
Přidání aditiva do polyurethanu podstatně prodlužuje dobu použití stentu Heparius a klade vysoké požadavky na základ tohoto produktu. Proto se stenty Heparius vyznačují výjimečnou pevností v tahu, tvarovou stabilitou, spolehlivou pamětí a flexibilitou. Naše produkty Heparius umožňují uživateli bezpečnou a rychlou aplikaci.

Výhody pro onkologické pacienty
Prevence biofilmu, vysoká kvalita použitého materiálu a jeho pevnost bez perforace v ureterální části je vhodná pro pacienty s nádorovým onemocněním.

Klíčové vlastnosti ureterálních stentů Heparius

  • Přísada snižující inkrustaci
  • Snížená přilnavost bakterií
  • Nižší zatížení pacienta v důsledku sníženého počtu výměn ureterálních stentů
  • Vynikající pro dlouhodobé použití
  • Polyuretan
Náš ureterální stent HYDROPUR Vás přesvědčí svou vysokou klouzavostí a stabilitou během doby zavedení a velmi snadnou manipulací. Tyto stenty jsou k dispozici v přesně odstupňovaných velikostech v řiditelné verzi nebo s pusherem.
Stenty Hydropur jsou vyrobeny z aromatického polyurethanu. Tento materiál splňuje vysoké požadavky na flexibilitu, pevnost v tahu, stabilitu a dobrý paměťový efekt. Kromě těchto vlastností je použit speciální výrobní postup a hladký povrch, který se projevuje vynikající schopností klouzání při zavádění a nízké rychlosti inkrustace.