Servis +420 602 248 024

Resektoskopie

Resektoskopii od Richarda Wolfa lze definovat několika slovy: unikátní, universální, miniinvazivní. Zejména v oboru gynekologie nabízíme kromě standardních nástrojů řadu světově unikátních řešení, které jsou nejen v ČR považovány za standardní vybavení instrumentačních sít.

Standardní resektoskop značky R. Wolf nese označení Shark. Jedná o nástroj s keramickou špičkou, kontinuálním proplachem a možností funkce v bipolárním i monopolárním režimu. Všechny resektoskopy značky R. Wolf jsou kompatibilní s většinou koagulací na trhu, takže po jejich zakoupení nejste „obětí jedné značky“ jak je tomu u jiných výrobců. K resektoskopům nabízíme široké spektrum resektoskopických elektrod, které jsou v jednorázové i resterilizovatelné verzi. Cena provozu díky tomu patří k nejlepším na trhu.

Unikátním řešením řady Shark je bipolární elektroda pro enukleaci prostaty. Na jedné straně má elektroda prohlubeň, díky čemuž na okrajích elektrody vzniká vysoká intenzita energie, která efektivně vaporizuje a koaguluje tkáň. Na druhé straně je elektroda zkosená a její povrch funguje k mechanickému oddělení jednotlivých vrstev obdobně jako při otevřené operaci. Systém pro bipolární enukleaci doplňuje morcelátor Piranha, který slouží pro rychlé a bezpečné vyjmutí tkáně na konci výkonu.