Servis +420 602 248 024

Nephrostomie

Nephrostomický program UROMED je založen na známých technikách aplikace. Naše praktické sety jsou určeny pro jednokrokovou / dvoukrokovou techniku a také pro zavádění katétrů skrze sheat. Všechny tyto komponenty jsou součástí setů a jsou také k dispozici samostatně, což umožňuje individuální postupy při zavádění.
Co jsou INTEGRÁLNÍ katétry?
Katétry INTEGRÁL od společnosti UROMED mají balónek integrovaný do těla katétru a nevystupuje nad jeho úroveň, což je obvyklé i u běžných katétrů. Vzhledem k tomu, že silikonové katétry se vyrábějí vytlačováním, může být tato výroba provedena pouze speciální technikou. Integrovaný balón umožňuje do velké míry bezbolestnou výměnu katétru a jeho průchod fascií je snazší.
Proč je krátký hrot důležitý?
Velmi krátký a zaoblený hrot katétru, který je umístěn v ledvině, snižuje nebezpečí podráždění. Plochý tvar balónku podporuje tuto funkci a nabízí bezpečnou fixaci i přes malý objem.
Jaký je náš materiál?
Použitý materiál, 100% silikon a polyuretan, je biologicky kompatibilní a dlouhodobě v praxi ověřený.
Proč je dilatační špička důležitá?
Kónický hrot katétru usnadňuje překonání fascie a zajišťuje atraumatické použití. Stabilita tohoto materiálu umožňuje aplikaci i bez obturátoru.

Společnost UROMED je přední německý výrobce spotřebního materiálu pro urologii již více než 50 let. Na základě dlouhodobých zkušeností a know-how nabízí UROMED svým zákazníkům individuální řešení na míru. Všechny nabízené produkty jsou uznávány jako produkty nejvyšší kvality a jsou v souladu s bezpečnou lékařskou praxí a vědeckými požadavky moderní urologie.